Kdo je vlastně hodinový manžel

V dnešní hektické době si každý zaměstnaný manžel, či přítel hledá čas pro nezbytné domácí práce čím dál složitěji. Proto existuje moderní a efektivní varianta, jak tyto problémy rychle vyřešit. Služba je určena i samostatným ženám v domácnosti, které zkrátka mužského pomocníka k dispozici nemají. Hodinový manžel dělá přesně to, co je potřeba, navíc s odbornou znalostí a profesionalitou. Poradí si s jakýmkoliv problémem a dopřeje Vám klid a pohodu domova.

Nabízíme několik variant prací. Od základních drobných pomocí v domácnosti, zahrnujících dotažení šroubků a výměnu žárovek, až po kompletní drobné řemeslné práce jako malování, elektro, instalatérské, montážní, či jiné služby.

Hodinový manžel

Aktuality

Aktualita

Akce a slevy hodinového manžela

01.09.2021

Potřebujete službu hodinový manžel, ale bojíte se, že si ji nebudete moct dovolit? Naše služby vám budou díky propracovanému systému slev dostupné.

  • 20% sleva pro důchodce
Jste v důchodu a už na všechno nestačíte jako dřív? Nechte drobné opravy na nás a užívejte si klidného stáří. Pro zákazníky v důchodovém věku hodinový manžel připravil slevu 20%, abyste si naše služby mohli dovolit i z malého důchodu.

  • 30% sleva pro invalidy a tělesně postižené
Chápeme, jak je váš život náročný. Proto jsme připravili slevu 30%, díky které už nebudete muset zápasit s domácími pracemi přes svůj handicap sami.
» Více
» Všechny aktuality